bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Co, gdzie, kiedy?

  • 13 października 2017
  • wyświetleń: 1499

Młodzież zaprasza na spotkanie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich

Za nami:

Rzecznik Praw Obywatelskich przyjedzie do Bielska-Białej. Spotkanie z dr. Adamem Bodnarem odbędzie się 18 października w Klubokawiarni Aquarium. Spotkanie poprowadzą młodzi dziennikarze z RedakcjiBB.

bodnar, RPO
Rzecznik Praw Obywatelskich - dr Adam Bodnar · fot.


- Jak poruszać się w trudnym świecie polityki, sądów i władzy, reprezentując najsłabszych lub poszkodowanych? To właśnie Rzecznik Praw Obywatelskich stoi na straży wolności, praw człowieka i obywatela oraz bada, czy nie nastąpiło ich naruszenie. Poznaj swoje prawa, bądź ich świadom! - zapraszają młodzi dziennikarze z RedakcjiBB.

Rozmowę tradycyjnie poprowadzą uczestnicy i uczestniczki projektu RedakcjaBB. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych, a w szczególności uczniów bielskich szkół. Wstęp wolny.

Do 15 października każdy może zgłaszać pytania do RPO. Wystarczy napisać maila z zagadnieniami na adres redakcja@redakcjaBB.pl

Spotkanie z Rzecznikiem Prawo Obywatelskich dr. Adamem Bodnarem odbędzie się 18 października 2017 (środa), godz. 18.30 w Klubokawiarnii Aquarium (Galeria Bielska BWA), ul. 3 Maja 11, Bielsko-Biała.

bodnar

ab / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.