bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Co, gdzie, kiedy?

  • 8 lutego 2018
  • 3 marca 2018
  • wyświetleń: 415

NAJDROŻSZY - SPEKTAKL KOMEDIOWY TEATRU BAGATELA

Za nami:

Arcymistrz francuskiej lekkiej komedii, Francis Veber, znów wplątuje swego ulubionego bohatera w kłopoty. François Pignon, niezaradny życiowo pechowiec, stracił równocześnie pracę i żonę.

Kup bilet

Sobota, 3 marca 2018 o godz. 18:00

Bielskie Centrum Kultury - Dom Muzyki
ul. Słowackiego 27, Bielsko-Biała


Czy jeśli jest tak źle, to może być już tylko lepiej? Do czego doprowadzi seria nieoczekiwanych spotkań i zaskakujących zwrotów akcji? Zapraszamy na przezabawne i błyskotliwe dwie godziny w wybornym towarzystwie i najlepszym paryskim stylu!OBSADA:Urszula Grabowska - MarieKaja Walden - ChristineMagdalena Walach - OlgaMarcin Kobierski - MaurinMarcel Wiercichowski/ Dariusz Starczewski - Pignon Przemysław Branny - Toulouse Sławomir Sośnierz - Jonville

NAJDROŻSZY - SPEKTAKL KOMEDIOWY TEATRU BAGATELA


Urszula Grabowska - Magda Walach - Christine, Marcin Kobierski - Maurin

Arcymistrz francuskiej lekkiej komedii, Francis Veber, znów wplątuje swego ulubionego bohatera w kłopoty. François Pignon, niezaradny życiowo pechowiec, stracił równocześnie pracę i żonę. Czy jeśli jest tak źle, to może być już tylko lepiej? Do czego doprowadzi seria nieoczekiwanych spotkań i zaskakujących zwrotów akcji? Zapraszamy na przezabawne i błyskotliwe dwie godziny w wybornym towarzystwie i najlepszym paryskim stylu!


Kup bilet

Bielskie Centrum Kultury, Dom Muzyki

43-300 Bielsko-Biała
ul. Słowackiego 27

tel. 033 828 16 40

źródło: KupBilecik.pl

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.