bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Co, gdzie, kiedy?

  • 8 lutego 2018
  • 10 marca 2018
  • wyświetleń: 525

NIKT NIE JEST DOSKONAŁY - komedia Simona Williamsa

Za nami:

To komedia, która bawi, śmieszy i nigdy się nie starzeje. W Wielkiej Brytanii, Australii i całej Europie tekst Simona Williamsa "Nikt nie jest doskonały" został uznany za klasykę komedii romantycznej.

Kup bilet

Sobota, 10 marca 2018 o godz. 19:30

Bielskie Centrum Kultury - Dom Muzyki
ul. Słowackiego 27, Bielsko-Biała


Autor wpadł na pomysł scenariusza, po rozmowie z własną agentką, która na wieść, że planuje napisać komedię romantyczną skonstatowała: ależ faceci nie piszą romansów!. I tak na przekór tej opinii autor stworzył postać Leona. Sztuka Simona Williamsa święciła tryumfy na deskach wielu teatrów całego świata a teraz ma okazję zobaczyć polska publiczność. Komedia o perypetiach nieśmiałego Leonarda - samotnego ojca dorastającej córki, który pod kobiecym pseudonimem Marta Banbury, pisuje romantyczne powieści dla kobiet. Spokój tej z pozoru nudnej rodziny burzy telefon z wydawnictwa: powieść Marty Banbury została nagrodzona w konkursie najlepiej napisanych powieści dla kobiet, za którą autorka może otrzymać ogromną nagrodę... sic! cokolwiek by o Marcie Banbury nie mówić to Marta kobietą nie jest... szansa otrzymania 50 000 może lec w gruzach, chyba że... wyjścia nie ma, Leonard musi przebrać się za kobietę...!TWÓRCY:Autor: Simon WilliamsReżyseria: Piotr DąbrowskiWspółpraca reżyserska:Zdzisław WardejnScenografia: Justyna JoniecKostiumy: Sylwester KrupińskiPrzekład: Elżbieta WoźniakOBSADA:Harriet: Magdalena Waligórska - Lisiecka /Marta ChodorowskaDee Dee: Michalina Sosna / Marta ChodorowskaLeonard: Wojciech Błach / Jacek RozenekGas: Zdzisław Wardejn / Stanisław BanasiukCzas trwania przedstawienia: ok. 2 godzin

NIKT NIE JEST DOSKONAŁY - komedia Simona Williamsa


Michalina Sosna, Jacek Rozenek, Zdzisław Wardejn

Nikt i nic w życiu Leona nie jest doskonałe, żona odeszła, dorastającą córka Dee Dee zaczęła palić papierosy, a do tego jego ojciec Gus, rubaszny i niesforny pomimo wieku, drażni go swoją ekscentryczną naturą i towarzyskimi ekscesami. Leon jest introwertykiem, nudnym statystykiem, ale posiada talent.... niestety też niedoskonały, bo to talent do pisania romantycznych powieści. To iście niemęskie zajęcie ukrywa pod kobiecym pseudonimem Marty Banbury i bez nadziei na sukces wysyła swoje teksty do kobiecych wydawnictw. Nikt nie przewidział, że pewnego dnia życie Leona zmieni jeden telefon z wydawnictwa "MJW"- powieść Marty Banbury została nagrodzona w konkursie najlepiej napisanych powieści dla kobiet, za którą autorka może otrzymać ogromną nagrodę... Sic! Cokolwiek by o Marcie Banbury nie mówić, to Marta kobietą nie jest... Szansa uzyskania nagrody może lec w gruzach, chyba że... wyjścia nie ma... Leon musi przebrać się za kobietę!


Kup bilet

Bielskie Centrum Kultury, Dom Muzyki

43-300 Bielsko-Biała
ul. Słowackiego 27

tel. 033 828 16 40

źródło: KupBilecik.pl

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.