Ogoszenia Bielsko-Biaa Ogoszenia Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Co, gdzie, kiedy?

  • 12 czerwca 2018
  • 21 czerwca 2018
  • wyświetleń: 1646

Koncert w noc świętojańską. Laboratorium Pieśni w Jaworzu

Za nami:

21 czerwca o godzinie 19.00 w Gościńcu Szumnym w Jaworzu odbędzie się Świętojańskie Granie.

noc świętojańska
Koncert w noc świętojańską. Laboratorium Pieśni w Jaworzu · fot.


Czas przesilenia letniego tworzy na terenie całej Polski aurę swoistej niepowtarzalności. Od prastarych czasów jest to szczególny dzień, obchodzony jako święto ognia, wody, Słońca i Księżyca. Słońce położone wtedy na najwyższym punkcie na niebie naznacza najdłuższy dzień w roku. Jego siła budzi w nas pragnienie pełni życia, odnawia w nas głęboką świadomość sił przyrody i łączy z duchem naszych przodków. Jest to magiczny czas zatrzymania, kiedy pragnienie powrotu do Natury i powrotu do korzeni jest w nas wyjątkowo silne.

Świętojańskie Granie jest zaproszeniem na duchową ucztę słowiańska, która zaprowadzi Cię na pogranicze światów, miejsce, gdzie rośnie legendarny kwiat paproci... symboliczna obietnica wewnętrznego bogactwa i dostatku.

laboratorium pieśni
Laboratorium Pieśni · fot.


W tym roku mamy ogromny zaszczyt po raz pierwszy gościć w Bielsku-Białej charyzmatyczną grupę pieśniarek z rozchwytywanego teraz już LABORATORIUM PIEŚNI. Przepełnione duchem naszych przodków i sercem śpiewane słowa zapomnianych ballad, pieśni i przyśpiewek, niewątpliwie zagrają na strunie naszej duszy, przywracając w nas zagubione gdzieś pragnienie życia w harmonii z Naturą.

Więcej informacji o wydarzeniu na Facebooku: www.facebook.com/events/181129285850127/

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA