bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Co, gdzie, kiedy?

  • 11 września 2018
  • wczoraj, 18:50
  • wyświetleń: 3853

[WIDEO] Pierwsza debata wyborcza za nami. Zakłócał ją były radny sejmiku

"Bielsko-Biała - zielone miasto przyjazne zwierzętom. Jak je stworzę za mojej kadencji?" - na to pytanie odpowiedzieli kandydaci i kandydatki na urząd prezydenta Bielska-Białej w trakcie pierwszej debaty, która odbyła się dziś w sali NOT.

Loading...


W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi oraz rozpoczynającą kampanią wyborczą, organizacje i grupy aktywnie działające na rzecz zwierząt (bezdomnych, wolnożyjących oraz dzikich), drzew i zieleni w mieście oraz dialogu urzędu ze stroną społeczną w Bielsku-Białej - Fundacja Psia Ekipa, grupa obywatelska Bielszczanie Dla Drzew, Stowarzyszenie KOTełkowa Drużyna, Ośrodek Rehabilitacji "Mysikrólik" Na Pomoc Dzikim Zwierzętom oraz nieformalna grupa Świat w Naszych Rękach - zorganizowały spotkanie, na którym kandydatki / kandydaci na urząd prezydenta będą mięli możliwość przedstawienia swoich programów i pomysłów w wymienionych tematach.

Podczas spotkania zaproszone osoby przedstawiły w formie 8-minutowych prezentacji swoje pomysły w trzech obszarach:
  • opieki nad zwierzętami bezdomnymi,
  • pomocy poszkodowanym zwierzętom dzikim,
  • zarządzania zielenią i drzewami w mieście.


debata wyborcza
Wspólne zdjęcie po debacie · fot.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.