• 14 września 2018
  • 12 listopada 2018
  • wyświetleń: 5343

[ZDJĘCIA] XXVII Bieg Niepodległości w Czechowicach-Dziedzicach

568 biegaczy zameldowało się na mecie XXVII Biegu Niepodległości w Czechowicach-Dziedzicach. Patriotyczny bieg odbył się tradycyjnie w Narodowe Święto Niepodległości. Dzień wcześniej na stadionie MOSiR-u rywalizowała młodzież.

bieg niepodległości
XXVII Bieg Niepodległości w Czechowicach-Dziedzicach · fot. czecho.pl

Najszybciej trasę XXVII Biegu Niepodległości w Czechowicach-Dziedzicach pokonał Rafał Formicki. Co ciekawe biegacz, który z 10-kilometrowym dystansem uporał się w 32 minuty i 32 sekundy, po raz trzeci zwyciężył w czechowickim biegu.

Najszybsza kobieta, Aneta Suwaj z klubu AZS AWF Katowice, pokonała trasę w 39 minut i 38 sekund.

Wyniki XXVII Biegu Niepodległości w Czechowicach-Dziedzicach

Loading...

XXVII Bieg Niepodległości w Czechowicach-Dziedzicach (biegi dzieci) - 10.11.2018 · fot. Z. Bilik