Ogoszenia Bielsko-Biaa Ogoszenia Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Co, gdzie, kiedy?

  • 12 października 2018
  • 13 października 2018
  • wyświetleń: 1087

Ewangelicy dla Niepodległej - koncert w kościele Zbawiciela

Za nami:

W sobotę 13 października w kościele Zbawiciela odbędzie się koncert pt. "Ewangelicy dla Niepodległej".

kościół zbawiciela, ewangelicy
fot.


Zróżnicowany repertuar koncertu obejmuje wyłącznie utwory polskie, polskich kompozytorów i autorów tekstów. Znane tematy muzyczne z polskich filmów, utwory patriotyczne oraz utwory muzyki rozrywkowej natchnione miłością do ojczyzny i polaków. Utwory przeplecione słowem przypominającym najważniejsze wydarzenia z historii, w dążeniu polaków do niepodległości.

Wysoki poziom artystyczny zapewnią: Wiktoria Węgrzyn - Lichosyt aktorka Teatru Polskiego znana już bielskiej publiczności oraz Andrzej Lichosyt aktor Teatru Rozrywki w Chorzowie. Wraz z nimi na scenie wystąpi „Orkiestra Kameralna Silesian Art Collective” pod dyrekcją bielszczanina Mateusza Walacha - dyrygenta, kompozytora, kierownika muzycznego Teatru Rozrywki w Chorzowie.

ewangelicy dla niepodległej
fot.


Koncert odbędzie się w sobotę 13 października w kościele Zbawiciela przy pl. Marcina Lutra. Początek o godzinie 17.00. Wstęp wolny.


kościół zbawiciela

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA