Ogoszenia Bielsko-Biaa Ogoszenia Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Co, gdzie, kiedy?

  • 13 października 2018
  • 11 listopada 2018
  • wyświetleń: 2617

Bielskie przedszkolaki zagrają w rocznicę odzyskania niepodległości

Za nami:

Jesienna edycja Przedszkoliady zorganizowana zostanie 11 listopada 2018 r. czyli dokładnie w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Aby uczcić to wielkie wydarzenie nie zabraknie motywów narodowych. Organizatorzy liczą na kolejny rekord frekwencji, bowiem do wiosennej edycji zgłosiło się 450 dzieci, a we wszystkich edycjach turnieju organizowanego od 2013 roku blisko 4000 przedszkolaków.

przedszkoliada
Bielskie przedszkolaki zagrają w rocznicę odzyskania niepodległości · fot.


Przypominamy, że w zawodach piłkarskich organizowanych przez Urząd Miejski w Bielsku-Białej we współpracy z Bielsko-Bialskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Football Academy udział wziąć może każde przedszkole. Nie ma znaczenia czy placówka jest miejska czy prywatna, a także czy jest spoza terenu Gminy Bielsko-Biała.

Zgłoszenia potwierdzające udział reprezentacji przedszkola w turnieju przyjmowane będą do 30 października 2018 roku pocztą elektroniczną na adres: bielsko-biala@footballacademy.pl. Każdy uczestnik zostanie nagrodzony okolicznościową koszulką i medalem, a każda drużyna otrzyma puchar. Tradycyjnie wszyscy będą więc zwycięzcami.

Podczas Przedszkoliady nie zabraknie niespodzianek i atrakcji dla dzieci. Będą maskotki klubowe, BBTS, TS Podbeskidzie, KS Live, pokazy organizowane przez Oxford Kids, Fundację LUCE, Basket Hills oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami... również dla rodziców.

Dodatkowych informacji udzielają: Michał Kłusak (Wydział Kultury Fizycznej i Turystyki Urzędu Miejskiego) tel. 33 497 17 14 oraz Krystian Gańczarczyk (Football Academy) tel. 784 445 840.

Serdecznie zapraszamy 11 listopada 2018 r. o godz. 13.30 do Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Karbowej 26 w Bielsku-Białej.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA