Ogoszenia Bielsko-Biaa Ogoszenia Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Co, gdzie, kiedy?

  • 28 lutego 2019
  • 7 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 15625

[WIDEO] Tony słodyczy na bielskim Rynku. Trwa Festiwal Czekolady

Za nami:

W dniach 5-7 kwietnia na Rynku w Bielsku-Białej odbywa się kolejna edycja najsłodszej imprezy w naszym mieście. Tradycyjnie organizatorzy Festiwalu Czekolady i Słodkości zaplanowali sporo atrakcji.

Loading...


Festiwal rozpoczął się w piątek 5 kwietnia. Na Rynku można kupić czekoladowe i cukrowe łakocie pod niemalże każdą postacią. Na placu Chrobrego można natomiast skosztować pysznych potraw serwowanych prosto z food trucków.

Festiwal Czekolady i Słodkości - piątek, 5.04.2019 · fot.


Organizatorzy przygotowali również wiele innych atrakcji i wydarzeń. Podobnie jak ostatnio pod Muzeum Historycznym w Bielsku-Białej stanie ambulans krwiodawstwa. W sobotę od godziny 11.00 do godziny 16.00 każdy będzie mógł oddać krew, a w zamian otrzymać torbę słodyczy.

Loading...


Nie zabranie słodkich warsztatów. W tym roku planowane są warsztaty lukrowania wiosennych pierników, które poprowadzi Gabriela Górecka. W ramach Festiwalu Czekolady i Słodkości odbędzie się również konkurs przygotowywania tortów.

Organizatorem wydarzenia jest firma WeForm.

Festiwal Czekolady 2019 Program

ups, ab, BM / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA