Ogoszenia Bielsko-Biaa Ogoszenia Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Co, gdzie, kiedy?

  • 6 marca 2019
  • 12 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 889

Teatr Polski: wystawa fotografii Mateusza Zakłady "Miejskie Kadry"

Za nami:

10 marca o godz. 16:30 w Teatrze Polskim będzie miał miejsce wernisaż wystawy fotografii Mateusza Zakłady "Miejskie Kadry".

ystawa fotografii Mateusza Zakłady "Miejskie Kadry


Gościem specjalnym autora będzie duet Madame Jean Pierre, który zagra wyjątkowy, akustyczny koncert. Joanna Markowska - wokalistka o niezwykłym "ciemnym" głosie wraz z gitarzystą Maciejem Muszyńskim wykonają pełne ciepła i emocji kompozycje, oparte na pięknych melodiach rozwijających się w żywiołowe improwizacje.

Wystawa fotografii Mateusza Zakłady „Miejskie Kadry” to zestawienie prac z okresu kilku lat obserwacji przede wszystkim polskiego otoczenia - autor nazywa je emocjonalnymi z uwagi na to, w jaki sposób powstają: „fotografowanie jest dla mnie zawsze zajęciem magicznym, angażuję w to całe swoje ciało, ale i ducha, a przede wszystkim emocje, co daje mi satysfakcję, rozwija zmysły, wyostrza wrażliwość i uczula na dostrzeganie z pozoru niedostrzegalnego".

Wernisaż odbędzie się 10 marca o godz. 16:30 w kawiarni na I piętrze Teatru Polskiego. Wstęp wolny. Wystawę będzie można oglądać w czasie trwania spektakli na dużej scenie do 14 kwietnia 2019.

43-300 Bielsko-Biała
ul. 1-go Maja 1

tel. 33 8228451
tel. 33 8228452

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA